Przejdź do treści

Atrakcyjna nauka przy użyciu Jamboarda

Zachęcaj uczniów do nauki, współpracy i angażowania się na inne, nowe sposoby, dzięki aplikacji mobilnej Jamboard i 55-calowej tablicy opartej na chmurze.

usługa Jamboard
APLIKACJA JAMBOARD

Innowacyjne sposoby na współpracę uczniów

Zwiększ zaangażowanie uczniów i współpracę podczas zajęć dzięki aplikacji Jamboard korzystającej z technologii Google Cloud. Uczniowie używający tabletów mają dostęp do obszernego pakietu narzędzi do edycji, które umożliwiają wspólną pracę z innymi uczniami lub nauczycielami. Dostęp do Jamboarda jest możliwy nawet w przeglądarce.

aplikacja Jamboard

Prosta jak zwykła tablica, ale bardziej inteligentna

Jamboard to inteligentny wyświetlacz. Umożliwia on szybkie pobieranie obrazów z wyszukiwarki Google, automatyczne zapisywanie efektów pracy w chmurze, korzystanie z narzędzia ułatwiającego odczytywanie pisma ręcznego i rozpoznawanie kształtów, a także rysowanie przy użyciu rysika i wymazywanie przy użyciu palca – zupełnie jak na szkolnej tablicy.

Dziel się pomysłami podczas burz mózgu lub na wykładach

W Jamboard wszystkie materiały edukacyjne są dobrze widoczne i dostępne dla wszystkich uczestników sesji Jamu. Dodatkowo prezentowanie Jamów w czasie rzeczywistym w Meet jest naprawdę proste, więc możesz łatwo udostępnić treści lub nawiązywać kontakty z osobami z całego świata.

Uczniowie mogą korzystać z Jamów z dowolnego miejsca

Nauczyciele mogą zainteresować zajęciami każdego ucznia – niezależnie od tego, czy pracują wspólnie w klasie, w mniejszych grupach czy zdalnie. Aplikacja Jamboard na Androida i iOS uruchamiana w prosty sposób na telefonie, tablecie czy Chromebooku uwalnia kreatywność uczniów i nauczycieli.

Jamboard

Inteligentna nauka w chmurze

Wzbogać swoje plany lekcji i stwórz uczniom nowe możliwości współpracy dzięki wyświetlaczowi Jamboard.

Pobudzaj współpracę i naukę w czasie rzeczywistym

Szkicuj swoje pomysły i zapisuj notatki z lekcji tak jak na tablicy dzięki niezwykle czułemu na dotyk i dokładnemu 55-calowemu wyświetlaczowi w jakości 4K. Upuszczaj obrazy, dodawaj notatki, pobieraj zasoby bezpośrednio z internetu lub zadania z Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji – wszystko podczas wspólnej pracy z uczniami z dowolnego miejsca.

Przenośna, zaawansowana i gotowa do użycia w klasie

Jako że stanowi podstawę kreatywności w klasie, można ją z łatwością przenosić dzięki specjalnie zaprojektowanemu stojakowi i pojedynczemu kablowi. Rysik i gumka nie wymagają parowania, co sprawia, że nigdy nie skończy Ci się tusz ani nie wyczerpią baterie.

Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami na temat Jamboarda

Ile osób może jednocześnie korzystać z Jamboarda?

Jamboard obsługuje nawet 16 punktów dotyku jednocześnie na tym samym urządzeniu. Cała klasa może dołączyć do wybranego Jamu z innych tablic Jamboard i telefonów oraz tabletów z aplikacją Jamboard.

Ile kosztuje Jamboard?

W przypadku klientów Google Workspace for Education ceny tablic Jamboard zaczynają się od 4999 USD (pakiet obejmuje 1 wyświetlacz Jamboard, 2 rysiki, 1 gumkę i 1 uchwyt ścienny). Dodatkowo obowiązuje jednorazowa opłata za zarządzanie i wsparcie techniczne w wysokości 600 USD. Nie ma cyklicznej opłaty rocznej. Wyślij e-maila na adres jamboard-sales@google.com lub skontaktuj się ze sprzedawcą.

Jaka jest specyfikacja Jamboarda?

Zapoznaj się ze specyfikacją Jamboarda (PDF). Więcej informacji znajdziesz w Centrum pomocy Jamboard.

Poznaj innowacyjne sposoby korzystania z Jamboarda w różnych szkołach

Wprowadzenie do Jamboard

Zapoznaj się z tymi pomocnymi materiałami, które ułatwią Ci rozpoczęcie korzystania z Jamboarda w klasie i nie tylko.

Rozpocznij

Wypróbuj aplikację Jamboard

Pobierz aplikację i zacznij tworzyć Jamy i współpracować podczas zajęć.

Kup Jamboard

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w zakupie tablicy Jamboard.

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać najnowsze informacje, statystyki, materiały i inne zasoby.