Przejdź do treści

Tworzenie nowych możliwości w szkolnictwie wyższym

Uczelniane kampusy to tętniące życiem, złożone ekosystemy nauki i odkryć z różnych dziedzin. Przekonaj się, jak Google for Education może ułatwić zarządzanie tą skomplikowaną strukturą oraz dbanie o to, aby wszyscy mieli ze sobą swobodny kontakt i mogli się rozwijać.

Większe możliwości badań i lepsza infrastruktura w szkolnictwie wyższym

Rozwiązania Google tworzą potężną infrastrukturę obliczeniową, dzięki której dzisiejsze środowiska uczelniane kwitną. Badacze są w stanie skrócić czas analizy z dni do minut, współpracując z różnymi wydziałami i korzystając z wielu zbiorów danych. Studenci oraz wykładowcy mogą łatwo i bezpiecznie nawiązać kontakt z osobami zajmującymi się odmiennymi dziedzinami i przedstawicielami innych uczelni. Personel ma szansę pracować wydajniej i bardziej efektywnie.

Nowe sposoby na współpracę i wprowadzanie innowacji

Od inteligentnych e-maili po bezproblemowe konferencje wideo i komentowanie postępów pracy na bieżąco – rozwiązania Google for Education pomagające poprawić produktywność łatwo dopasowują się do narzędzi i systemów używanych w szkolnictwie wyższym, zapewniając studentom i pracownikom wydziałów większą skuteczność i wydajność. Dzięki technologii rzeczywistości wirtualnej studenci i wykładowcy mogą wspólnie tworzyć interaktywne materiały, które pomogą lepiej zgłębiać badane dziedziny i sprawniej się uczyć.

Bezpieczna technologia dzięki narzędziom do łatwego zarządzania infrastrukturą IT

Administratorzy IT mogą skonfigurować niestandardowe zasady w szkołach i na urządzeniach studentów oraz zarządzać nimi przy pomocy kilku kliknięć. Zaawansowane elementy sterujące i mechanizmy w ofercie Google ułatwiają monitorowanie aplikacji w całym systemie oraz zarządzanie nimi, co pozwala pracownikom działu IT skupić się na zagadnieniach priorytetowych dla danej instytucji zamiast na udzielaniu wsparcia technicznego.

Odkryj produkty i usługi Google for Education dla szkół wyższych i uniwersytetów

Dowiedz się więcej o Google Workspace for Education, zasobach dla nauczycieli i zaawansowanych rozwiązaniach dostępnych w Google Cloud.

Podnoszenie poziomu edukacji wyższej na całym świecie

Dowiedz się, jak dyrektorzy szkół i nauczyciele wykorzystują Google for Education, aby poszerzać zakres przekazywanej wiedzy oraz umożliwiać zdobywanie jej w każdym miejscu i w dowolny sposób.

Pomóż swojemu zespołowi wykonać pierwszy krok

Chcesz używać narzędzi Google w swojej szkole? Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, czy administratorem, oferujemy Ci programy, szkolenia oraz wsparcie. Bezpłatnie korzystaj z naszych zasobów lub kontaktuj się z partnerami.

Centrum nauczycieli

Przeglądaj kolekcję zasobów szkoleniowych dostępnych online, które pomogą nauczycielom skutecznie używać technologii Google podczas zajęć.

Przewodniki po konfiguracji

Znajdź zasoby potrzebne zespołowi ds. IT do opracowania planów, a następnie wdrożenia rozwiązań Google w szkole i zorganizowania odpowiedniego wsparcia.

Pomoc w używaniu usług

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania i skorzystaj z przewodników, samouczków, forów użytkowników oraz wsparcia dotyczącego produktów i usług Google for Education.

Rozpocznij

Rozmowa ze specjalistą

Skontaktuj się ze specjalistą ds. Google for Education, aby uzyskać spersonalizowaną pomoc przy wyborze produktów i usług dla Twojej instytucji.

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać najnowsze informacje, statystyki, materiały i inne zasoby.