Przejdź do treści

Większe możliwości dzięki Google Cloud

Shape what’s next in research and education with the robust capabilities of Google’s Cloud technology.

Film typu hero video. Dziewczyna, nastolatka lub studentka, wpatruje się w coś na ekranie komputera.
Chromebook, na którym widać panel Google.

Przekraczaj granice dzięki platformie, która ich nie ma

Google Cloud skupia się na kompleksowych rozwiązaniach i zapewnia narzędzia w zakresie miejsca na dane, analityki, big data, systemów uczących się oraz programowania. Dzięki szkoleniom i zasobom udostępnianym przez Google możesz zyskać większą pewność już na starcie.

Niezawodna ochrona na dużą skalę

Zintegrowany pionowo model zabezpieczeń, infrastruktura na skalę światową, poufne sieci i unikalne możliwości innowacji pomogą Ci chronić organizację i spełniać wymagania.

Otwarte oprogramowanie i szerokie perspektywy

Otwarty charakter tego oprogramowania typu open-source wspiera wspólne tworzenie innowacji, współdziałanie i przenoszalność — nieodzowne cechy architektury przyszłości.

Zaawansowane dane i procesy analizy

Wykorzystaj skuteczne funkcje chmury w zakresie big data i systemów uczących się, aby szybciej wyszukiwać odpowiedzi, tworzyć lepsze usługi i rozwijać inspirujące aplikacje.

Innowacyjna infrastruktura służąca lepszej wydajności

Dzięki wykorzystaniu tysięcy kilometrów kabla światłowodowego i zaawansowanej programowalnej infrastruktury sieciowej globalna sieć Google zwraca wyniki szybko i w stały, skalowalny sposób.

Dziewczyna w laboratorium przygląda się eksperymentowi.

Pracuj bez ograniczeń dzięki Google Cloud

Od symulowania efektów zmian klimatycznych przez trenowanie algorytmu wspierającego lepsze wykrywanie komórek nowotworowych po jeszcze szybsze tworzenie aplikacji – Google Cloud pomaga zmieniać oblicze badań naukowych, nauczania, uczenia się i innych dziedzin.

Big data i systemy uczące się

Rozwijaj badania dzięki zbiorom big data i przełomowym informacjom

Dzięki zaawansowanym narzędziom do analiz, usługom systemów uczących się i interfejsom API szybko i z łatwością przekształcisz dane w wartościowe informacje. Od maszyn wirtualnych z możliwością wywłaszczania, które mogą przeprowadzać duże ilości obliczeń, po usługę Cloud ML Engine, która rozpoznaje wzorce w zbiorach danych – wykorzystaj możliwości Cloud, aby usprawnić proces uczenia się.

„Sposób postrzegania badań naukowych zmienia się, gdy możesz zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź w ciągu kilku godzin, a nie miesięcy”.

Andrew V. Sutherland, Główny badacz i naukowiec zajmujący się algorytmiczną teorią liczb, MIT
 • Ikona BigQuery

  BigQuery

Programuj bez ograniczeń dzięki w pełni zarządzanej hurtowni danych w chmurze służącej do wykonywania analiz przy użyciu wbudowanych systemów uczących się.

 • Ikona TensorFlow

  TensorFlow

Wykorzystaj zaawansowane możliwości i elastyczność TensorFlow w chmurze. Użyj Cloud ML Engine do trenowania systemów uczących się i otrzymywania prognoz.

 • Ikona AutoML

  AutoML

Skorzystaj z pakietu usług obejmujących systemy uczące się, który umożliwia programistom z niewielkim doświadczeniem trenowanie wysokiej jakości modeli odpowiadających ich potrzebom.

Miejsce na dane i sieci

Korzystaj z bezpiecznej, skalowalnej i nowoczesnej infrastruktury

Dzięki niezwykle wydajnym usługom sieciowym i miejscu w chmurze w Google Cloud nowe możliwości stoją przed Tobą otworem. Zadawaj więcej pytań, uzyskuj szybsze odpowiedzi, współpracuj w czasie rzeczywistym – wszystko to dzięki usłudze Cloud Storage obejmującej zaawansowane możliwości udostępniania i zarządzaniu kontenerami przy użyciu usługi Kubernetes.

„Po raz pierwszy każdy naukowiec z dowolnego miejsca na świecie będzie mógł współpracować z innymi badaczami i wykonywać analizy przy użyciu danych znajdujących się we wspólnej chmurze”.

Dr. Stephen Scherer, Ph.D., D.Sc., Dyrektor programu MSSNG, FRSC
 • Ikona Cloud Storage

  Cloud Storage

Zintegruj ze swoimi aplikacjami bezpieczne i niezawodne rozwiązanie do przechowywania obiektów przy użyciu globalnego tymczasowego przechowywania danych na serwerach brzegowych i wspólnego ujednoliconego interfejsu API.

 • Ikona Stackdriver

  Stackdriver

Dodaj funkcje monitorowania i zarządzania dotyczące usług, kontenerów, aplikacji oraz infrastruktury.

 • Ikona Kubernetes

  Kubernetes

Korzystaj z wydajnego, skalowalnego i bezpiecznego środowiska produkcyjnego do wdrażania skonteneryzowanych aplikacji.

Automatyzacja i zarządzanie interfejsami API

Wprowadzaj innowacje dzięki szybkiej i wydajnej automatyzacji

Określaj, uruchamiaj i skaluj aplikacje z prędkością chmury. Dzięki usługom takim jak App Engine obejmującym skalowalne punkty końcowe i obsługującym wszystkie języki programowania, opartemu na zdarzeniach, bezserwerowemu przetwarzaniu danych Cloud Function i zaawansowanym interfejsom Cloud API możesz skupić się na wykonywaniu wyjątkowej pracy.

„Google Cloud przyspiesza badania akademickie dotyczące sztucznej inteligencji”.

Yoichi Matsuyama, Stypendysta po studiach doktoranckich w Language Technologies Institute
 • Ikona App Engine

  App Engine

Twórz i skaluj aplikacje za pomocą w pełni zarządzanej platformy bez konieczności przejmowania się zarządzaniem podstawową infrastrukturą.

 • Ikona Compute Engine

  Compute Engine

Skaluj swoje działania dzięki wysoce wydajnym maszynom wirtualnym pracującym w innowacyjnych centrach danych Google i światowej sieci światłowodowej.

 • Ikona Firebase

  Firebase

Przechowuj oraz szybko i z łatwością obsługuj treści wygenerowane przez użytkowników, takie jak zdjęcia i filmy.

Skorzystaj z grantów edukacyjnych Google Cloud

Niezależnie od tego, czy skupiasz się na badaniach, nauczaniu czy zdobywaniu wiedzy, możesz złożyć wniosek o przyznanie bezpłatnych środków do wykorzystania w dowolnej usłudze Google Cloud.

Zobacz, jak Google Cloud odmienia edukację i prowadzenie badań na uczelniach

Rozpocznij

Kontakt ze specjalistą

Jakie są Twoje potrzeby? Czego potrzebuje Twoja instytucja? Nasz zespół sprzedaży znajdzie odpowiednie rozwiązania do Twojego projektu.

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać najnowsze informacje, statystyki, materiały i inne zasoby.