Przejdź do treści

Większe możliwości dzięki Google Cloud

Kształtuj trendy badawcze i edukacyjne dzięki niezawodnym możliwościom technologii Google Cloud.

Film typu hero video. Dziewczyna, nastolatka lub studentka, wpatruje się w coś na ekranie komputera.
Chromebook, na którym widać panel Google.

Przekraczaj granice dzięki platformie, która ich nie ma

Google Cloud skupia się na kompleksowych rozwiązaniach i zapewnia narzędzia w zakresie miejsca na dane, analityki, big data, systemów uczących się oraz programowania. Dzięki szkoleniom i zasobom udostępnianym przez Google możesz zyskać większą pewność już na starcie.

Niezawodna ochrona na dużą skalę

Zintegrowany pionowo model zabezpieczeń, infrastruktura na skalę światową, poufne sieci i unikalne możliwości innowacji pomogą Ci chronić organizację i spełniać wymagania.

Otwarte oprogramowanie i szerokie perspektywy

Otwarty charakter tego oprogramowania typu open-source wspiera wspólne tworzenie innowacji, współdziałanie i przenoszalność — nieodzowne cechy architektury przyszłości.

Zaawansowane dane i procesy analizy

Wykorzystaj skuteczne funkcje chmury w zakresie big data i systemów uczących się, aby szybciej wyszukiwać odpowiedzi, tworzyć lepsze usługi i rozwijać inspirujące aplikacje.

Innowacyjna infrastruktura służąca lepszej wydajności

Dzięki wykorzystaniu tysięcy kilometrów kabla światłowodowego i zaawansowanej programowalnej infrastruktury sieciowej globalna sieć Google zwraca wyniki szybko i w stały, skalowalny sposób.

Dziewczyna w laboratorium przygląda się eksperymentowi.

Pracuj bez ograniczeń dzięki Google Cloud

Od symulowania efektów zmian klimatycznych przez trenowanie algorytmu wspierającego lepsze wykrywanie komórek nowotworowych po jeszcze szybsze tworzenie aplikacji – Google Cloud pomaga zmieniać oblicze badań naukowych, nauczania, uczenia się i innych dziedzin.

Big data i systemy uczące się

Rozwijaj badania dzięki zbiorom big data i przełomowym informacjom

Dzięki zaawansowanym narzędziom do analiz, usługom systemów uczących się i interfejsom API szybko i z łatwością przekształcisz dane w wartościowe informacje. Od maszyn wirtualnych z możliwością wywłaszczania, które mogą przeprowadzać duże ilości obliczeń, po usługę Cloud ML Engine, która rozpoznaje wzorce w zbiorach danych – wykorzystaj możliwości Cloud, aby usprawnić proces uczenia się.

„Sposób postrzegania badań naukowych zmienia się, gdy możesz zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź w ciągu kilku godzin, a nie miesięcy”.

Andrew V. Sutherland, Główny badacz i naukowiec zajmujący się algorytmiczną teorią liczb, MIT
 • Ikona BigQuery

  BigQuery

Programuj bez ograniczeń dzięki w pełni zarządzanej hurtowni danych w chmurze służącej do wykonywania analiz przy użyciu wbudowanych systemów uczących się.

 • Ikona TensorFlow

  TensorFlow

Wykorzystaj zaawansowane możliwości i elastyczność TensorFlow w chmurze. Użyj Cloud ML Engine do trenowania systemów uczących się i otrzymywania prognoz.

 • Ikona AutoML

  AutoML

Skorzystaj z pakietu usług obejmujących systemy uczące się, który umożliwia programistom z niewielkim doświadczeniem trenowanie wysokiej jakości modeli odpowiadających ich potrzebom.

Miejsce na dane i sieci

Korzystaj z bezpiecznej, skalowalnej i nowoczesnej infrastruktury

Dzięki niezwykle wydajnym usługom sieciowym i miejscu w chmurze w Google Cloud nowe możliwości stoją przed Tobą otworem. Zadawaj więcej pytań, uzyskuj szybsze odpowiedzi, współpracuj w czasie rzeczywistym – wszystko to dzięki usłudze Cloud Storage obejmującej zaawansowane możliwości udostępniania i zarządzaniu kontenerami przy użyciu usługi Kubernetes.

„Po raz pierwszy każdy naukowiec z dowolnego miejsca na świecie będzie mógł współpracować z innymi badaczami i wykonywać analizy przy użyciu danych znajdujących się we wspólnej chmurze”.

Dr. Stephen Scherer, Ph.D., D.Sc., Dyrektor programu MSSNG, FRSC
 • Ikona Cloud Storage

  Cloud Storage

Zintegruj ze swoimi aplikacjami bezpieczne i niezawodne rozwiązanie do przechowywania obiektów przy użyciu globalnego tymczasowego przechowywania danych na serwerach brzegowych i wspólnego ujednoliconego interfejsu API.

 • Ikona Stackdriver

  Stackdriver

Dodaj funkcje monitorowania i zarządzania dotyczące usług, kontenerów, aplikacji oraz infrastruktury.

 • Ikona Kubernetes

  Kubernetes

Korzystaj z wydajnego, skalowalnego i bezpiecznego środowiska produkcyjnego do wdrażania skonteneryzowanych aplikacji.

Automatyzacja i zarządzanie interfejsami API

Wprowadzaj innowacje dzięki szybkiej i wydajnej automatyzacji

Określaj, uruchamiaj i skaluj aplikacje z prędkością chmury. Dzięki usługom takim jak App Engine obejmującym skalowalne punkty końcowe i obsługującym wszystkie języki programowania, opartemu na zdarzeniach, bezserwerowemu przetwarzaniu danych Cloud Function i zaawansowanym interfejsom Cloud API możesz skupić się na wykonywaniu wyjątkowej pracy.

„Google Cloud przyspiesza badania akademickie dotyczące sztucznej inteligencji”.

Yoichi Matsuyama, Stypendysta po studiach doktoranckich w Language Technologies Institute
 • Ikona App Engine

  App Engine

Twórz i skaluj aplikacje za pomocą w pełni zarządzanej platformy bez konieczności przejmowania się zarządzaniem podstawową infrastrukturą.

 • Ikona Compute Engine

  Compute Engine

Skaluj swoje działania dzięki wysoce wydajnym maszynom wirtualnym pracującym w innowacyjnych centrach danych Google i światowej sieci światłowodowej.

 • Ikona Firebase

  Firebase

Przechowuj oraz szybko i z łatwością obsługuj treści wygenerowane przez użytkowników, takie jak zdjęcia i filmy.

Skorzystaj z grantów edukacyjnych Google Cloud

Niezależnie od tego, czy skupiasz się na badaniach, nauczaniu czy zdobywaniu wiedzy, możesz złożyć wniosek o przyznanie bezpłatnych środków do wykorzystania w dowolnej usłudze Google Cloud.

Zobacz, jak Google Cloud odmienia edukację i prowadzenie badań na uczelniach

Rozpocznij

Kontakt ze specjalistą

Jakie są Twoje potrzeby? Czego potrzebuje Twoja instytucja? Nasz zespół sprzedaży znajdzie odpowiednie rozwiązania do Twojego projektu.