İçeriğe atla

Jamboard'la öğrenime canlılık kazandırın

Jamboard mobil uygulaması veya bulut destekli 55 inç'lik beyaz tahtasıyla öğrencileri yeni ve aktif yollarla öğrenmeye, ortak çalışmaya ve derse katılmaya teşvik edin.

jamboard ürünü
JAMBOARD UYGULAMASI

Öğrencilerinizin yenilikçi yollarla ortak çalışmasını sağlayın

Google Cloud tarafından desteklenen Jamboard uygulamasıyla öğrenciler arasındaki ortak çalışmayı ve etkileşimi güçlendirin. Tablet kullanan öğrenciler zengin düzenleme araçlarına erişerek diğer öğrencilerle veya eğitimcilerle ortak çalışabilir. Bu uygulamaya bir web tarayıcıdan bile erişebilirsiniz.

jamboard uygulaması

Beyaz tahta kadar basit, ama daha akıllı

Jamboard, tek bir akıllı ekrandan oluşur. Bir Google aramasında bulduğunuz resimleri hızlı bir şekilde alın, çalışmayı otomatik olarak buluta kaydedin, okunması kolay bir el yazısını ve şekil tanıma aracını kullanın ve ekran kalemiyle yazın ama tıpkı beyaz tahtada olduğu gibi parmağınızla silin.

Beyin fırtınalarında veya derslerde fikirlerinizi paylaşın

Jamboard, öğrenimi jam oturumundaki tüm katılımcılar için görünür ve erişilebilir kılar. Dahası, kolay paylaşım olanakları ve gerçek dünyaya bağlantılar sağlayarak jam'lerinizi Meet üzerinden gerçek zamanlı olarak sunmanızı kolaylaştırır.

Öğrenciler istedikleri yerden jam oluşturabilir

Eğitimciler, geleneksel bir sınıfta, bir grup seminerinde veya uzaktan öğrenme yoluyla tüm öğrencileri öğrenme sürecine dahil edebilir. Android ve iOS için Jamboard uygulaması öğrencilerin ve eğitimcilerin telefonlarından, tabletlerinden veya Chromebook'larından yaratıcı çalışmalara katılmasını kolaylaştırır.

Jamboard

Bulut üzerinden daha akıllı öğrenim

Jamboard ekranıyla ders planlarınızı güçlendirin ve öğrencilerinize yeni ortak çalışma yolları açın.

Gerçek zamanlı eğitimi ve ortak çalışmayı başlatın

İnanılmaz derecede hızlı tepki veren, 55 inç'lik hassas 4k ekranı sayesinde, fikirlerinizi ve derslerinizi beyaz tahtaya yazıyormuş gibi yazın. Resimler ve notlar bırakın, doğrudan internetten öğeler ekleyin veya Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar'daki çalışmaları alın. Üstelik tüm bunları yaparken öğrencileriniz veya sınıf arkadaşlarınızla istediğiniz yerden ortak çalışmaya devam edebilirsiniz.

Taşınabilir, güçlü ve sınıf için hazır

Özel tasarlanmış seyyar standı ve tek kablolu kurulumu sayesinde Jamboard'u sınıfta istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Ekran kaleminin ve silginin eşlenmesi gerekmez, bu sayede hiçbir zaman mürekkepsiz ve pilsiz kalmazsınız.

Jamboard'la ilgili sık sorulan soruları gözden geçirin

Jamboard'u aynı anda kaç kişi kullanabilir?

Jamboard tek bir cihazda, aynı anda 16 temas noktasının kullanılmasını destekler. Sınıfınızın tamamı aynı jam'e farklı Jamboard'lardan ve Jamboard uygulaması yüklü telefon ve tabletlerden katılabilir.

Jamboard'un maliyeti ne kadardır?

Google Workspace for Education müşterileri için Jamboard'un başlangıç fiyatı, $600 USD tutarında tek seferlik yönetim ve destek ücreti ile birlikte $4.999 USD'dir (1 Jamboard ekranı, 2 ekran kalemi, 1 silgi ve 1 duvara monte aparatı içerir). Yinelenen yıllık ücret yoktur. jamboard-sales@google.com adresine e-posta gönderin veya bayinizle iletişime geçin.

Jamboard'un özellikleri nelerdir?

Jamboard teknik özellikleri dokümanını (PDF) görüntüleyin. Daha fazla bilgi edinmek için Jamboard Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

Okulların Jamboard'u yenilikçi yollara nasıl kullandığını öğrenin

Jamboard'u kullanmaya başlayın

Sınıfınızda ve sınıf dışında Jamboard kullanmaya başlamak için bu yararlı kaynakları inceleyin.

Başlayın

Jamboard Uygulamasını Deneyin

Uygulamayı indirip sınıfta jam oluşturmaya ve ortak çalışmaya başlayın.

Jamboard satın alın

Sorularınızı yanıtlayabilir ve sınıfınızda Jamboard'u kullanmaya başlamanıza yardımcı olabiliriz.

Güncellemeler, içgörüler, kaynaklar ve daha fazlası için buradan kaydolun.