İçeriğe atla

Yüksek öğrenim için yeni olasılıklar

Üniversite kampüsleri, çeşitli disiplinlere ve kampüslere yayılmış renkli, karmaşık öğrenim ve keşif ekosistemleridir. Google for Education'ın bu karmaşık yapıyı yönetmenize ve herkesi birbirine bağlı ve üretken halde tutmanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.

Yüksek öğrenimde araştırmalara ve altyapıya güç veriyoruz

Google çözümleri, günümüzün yüksek öğrenim topluluklarında heyecan yaratan güçlü bilgi-işlem altyapısını oluşturuyor. Araştırmacılar, farklı üniversite bölümleri ve veri kümeleri arasında sorunsuz şekilde çalışarak günler süren analizleri dakikalara sığdırabiliyor. Öğrenciler ve eğitim kadrosu, disiplinler ve kampüsler arasında kolay ve güvenli bir şekilde ortak çalışmalar yapabiliyor. Kampüs personeline ise daha verimli ve etkili şekilde çalışma olanağı sunuluyor.

Ortak çalışma ve inovasyon için yeni yöntemler

Daha akıllı e-postalardan kesintisiz video konferanslara ve öğrenci çalışmaları hakkında gerçek zamanlı geri bildirimlere kadar Google for Education verimlilik çözümleri, yüksek öğretim araç ve sistemlerine sorunsuz şekilde entegre olarak öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin daha verimli ve üretken olmalarına yardımcı olur. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde eğitim kadrosu ve öğrenciler el ele vererek derinlemesine keşif ve öğrenim süreçlerini mümkün kılan sürükleyici deneyimler oluşturabilir.

Kolay BT yönetimi araçlarıyla güvenli teknoloji

BT yöneticileri, okul ve öğrenci cihazlarında yalnızca birkaç tıklamayla özel politikalar oluşturabilir ve yönetebilir. Google'ın güçlü yönetici ve teknik kontrolleri, uygulamaların okul genelinde izlenmesini ve yönetilmesini kolaylaştırarak BT personelinin manuel teknik destek için harcadığı zamanı azaltır. Böylece kurumsal önceliklere daha çok zaman ayrılabilir.

Yüksek okul ve üniversitelere yönelik Google for Education ürünlerini keşfedin

Google Workspace for Education, eğitimcilere sağlanan kaynaklar ve Google Cloud'da sunulan güçlü çözümler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yüksek öğrenim deneyimini dünya genelinde iyileştiriyoruz

Okul yöneticileri ve eğitimcilerin Google for Education'ı kullanarak öğrencilerin eğitim aldıkları konuların, yerlerin ve yöntemlerin kapsamını nasıl genişlettiğini öğrenin.

Ekibinizin başlamasına yardımcı olun

Google araçlarını okulunuzda mı kullanıma sunuyorsunuz? Size destek vermeye hazırız. Hem eğitimcileri hem idarecileri destekleyecek programlar, eğitimler ve destek hizmetleri sağlıyoruz. Ücretsiz olarak kaynaklarımızdan yararlanabilir veya iş ortaklarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Teacher Center

Öğretmenlerin Google teknolojisini sınıfta etkili şekilde kullanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bu online eğitim kaynakları koleksiyonuna göz atın.

Kurulum kılavuzları

Okulunuzda Google çözümleriyle ilgili planlama, dağıtım ve destek hizmeti verme konusunda BT Ekibinizin ihtiyaç duyduğu kaynaklara ulaşın.

Ürün desteği

Sorularınıza yanıt alın. Kılavuzlara, eğiticilere, kullanıcı forumlarına ve Google for Education ürünleri için desteğe erişin.

Başlayın

Bir uzmanla konuşun

Kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçme konusunda kişiselleştirilmiş yardım almak için bir Google for Education uzmanıyla iletişime geçin.

Güncellemeler, içgörüler, kaynaklar ve daha fazlası için buradan kaydolun.