İçeriğe atla

Google Workspace for Education'daki basit, esnek ve güvenli araçlarla eğitim seviyesini yükseltin

Google Workspace for Education ile ortak çalışma yapmayı kolaylaştırın, ders verme sürecini basitleştirin ve öğrenim ortamınızı güvende tutun. Ücretsiz olarak sunulan araçlarımızı kullanın veya kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun gelişmiş özellikler ekleyin.

Birlikte ekrana bakan iki çocukla evde bir Chromebook üzerinde çalışan adam.

Sınıf derslerini daha iyi hale getirin

Daha iyi ortak çalışma ve bağlantı kurma olanakları sunan, kullanımı kolay öğrenim araçlarından yararlanın.

Üretkenliği artırın

Her şeyi tek bir yerde oluşturarak, organize ederek, paylaşarak ve not vererek zamandan tasarruf edin.

Öğrenci çalışmalarını iyileştirin

Öğrenmeyi destekleyen basit araçlarla öğrencilerin çalışmalarını en iyi şekilde teslim etmesine yardımcı olun.

Okulunuzun verilerini koruyun

Proaktif güvenlik özellikleri ve denetimleriyle herkesin çalışmasını, kimliğini ve gizliliğini güvende tutun.

Kurumunuz için uygun Google Workspace for Education sürümünü seçin

Sıralarının üzerindeki cihazlarıyla ilgili olarak bir grup öğrenciye yardımcı olmak üzere eğilmiş İspanyol öğretmen.

170 milyondan fazla öğrenci ve öğretmen Google Workspace for Education kullanıyor.

Kaynaklar

Google Workspace for Education ile hız kazanın

Sık sorulan soruların yanıtlarını bulun

Google Workspace for Education hangi sürümleri sunuyor?

Google Workspace for Education, uygun niteliklere sahip kurumlar için Education Fundamentals ürününü ücretsiz olarak sunmaktadır. Ücretli özelliklere sahip olmak isteyen kurumlar için Google, ayrıca Education Standard, Teaching and Learning Upgrade ve Education Plus ürünlerinin ücretli sürümlerini sunar.

Google Workspace for Education sürümlerinin fiyatları nedir?

Uygun nitelikleri taşıyan tüm kurumlar Google Workspace for Education Fundamentals'tan ücretsiz olarak yararlanabilir. Education Standard, Teaching and Learning Upgrade ve Education Plus ise ücretli sürümlerdir.

Sürümler arasında depolama alanı açısından farklılıklar var mı?

Tüm sürümler, okullara kurum genelinde paylaşılmak üzere 100 TB depolama alanı sağlar. Teaching and Learning Upgrade ve Education Plus sürümlerinde, satın alınan lisans sayısı temel alınarak ek depolama alanı sağlanır. Ayrıntılı bilgi için lütfen karşılaştırma tablomuzu inceleyin veya Yardım Merkezimizi ziyaret edin.

Aynı anda birden fazla sürüme sahip olabilir miyim?

İstenen sürüm kombinasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

Education Standard, Teaching and Learning Upgrade veya Education Plus sürümüne geçebilmeniz için Education Fundamentals sürümüne sahip olmanız gerekir.

Education Plus sürümünü Education Standard veya Teaching and Learning Upgrade ile birlikte kullanmanız mümkün değildir, yalnızca Education Fundamentals sürümüyle birlikte kullanabilirsiniz.

Aynı anda Education Standard ve Teaching and Learning Upgrade sürümlerine sahip olabilirsiniz. Bu sürüm kombinasyonlarının sunduğu maksimum değerin Education Plus'ta bulunduğuna inanmakla birlikte okul topluluğu gereksinimlerinin karşılanabilmesi için mümkün olduğunca esnek çözümler sunmayı amaçladık.

Uzun süreli taahhütler için sunulan indirim ve/veya teşvikler var mı?

Evet. Google, sözleşme kapsamında bir yıldan uzun süreyle (iki veya daha fazla yıl) Google Workspace for Education Plus aboneliği satın alma taahhüdünde bulunan müşteriler için otomatik indirimler sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Google Workspace for Education iş ortağı bayinizle ve/veya Google for Education temsilcinizile iletişime geçin.

Google Workspace for Education'ın ücretli sürümlerinden birine (Plus, Teaching & Learning Upgrade ve/veya Standard) yükseltme yaparken yeni bir Workspace for Education Hizmet Sözleşmesi imzalamam gerekir mi?

Hayır, yeni bir Workspace for Education sözleşmesi veya ek sözleşmesi imzalanması gerekmez.

Sürümler arasında üst/alt sürüme geçme işlemi yapılabilir mi?

Tüm ücretli Google Workspace for Education sürümleri yıllık aboneliklerle sunulur ve fiyatlandırma abonelik süresi boyunca sabittir.

Teaching and Learning Upgrade satın alan müşteriler istedikleri zaman Education Standard'ı ekleyebilir (bunun tersi de geçerlidir) ve Education Plus'a geçebilir.

Müşteriler, abonelik süresi sona erdiğinde aboneliklerine devam etmeyi veya alt sürüme geçmeyi düşünebilir.

Ücretli Google Workspace for Education aboneliğinin süresi nedir?

Tüm ücretli Google Workspace for Education sürümleri yıllık abonelikler olarak sunulmaktadır ve fiyatlandırma abonelik süresi boyunca sabittir. Ancak kurumlar Teaching and Learning Upgrade'i yıllık aboneliğe alternatif olarak aylık abonelikle de satın alabilir.

Daha önce G Suite Enterprise for Education satın almış olan okullar Google Workspace for Education Plus ile kullanıma sunulan tüm yeni özelliklere otomatik olarak erişim elde eder mi?

Evet, G Suite Enterprise for Education satın almış olan tüm müşteriler yeni Google Workspace for Education sürümlerinde yayınlanan yeni özellikleri ve işlevleri alır.

Ücretli Google Workspace for Education sürümlerini denemek mümkün mü?

Evet, yetkili Google Workspace for Education iş ortaklarımız Education Plus, Education Standard ve Teaching and Learning Upgrade için 60 günlük deneme süresi sağlayabilir. Deneme için 50 lisans sağlanır.

Nereden daha fazla bilgi bulabilirim?

Google Workspace for Education hakkında daha fazla bilgi için Yardım Merkezimizi ziyaret edin.

Google Workspace for Education'ı hemen kullanmaya başlayın

Okulunuzdaki herkesin birbiriyle bağlantı kurmasına ve ortak çalışmasına olanak sağlayın. Size ve kurumunuza en uygun sürümü seçin.

Aynı kanepe üzerinde oturan, bir Google Meet toplantısına katılmış iki kadın

Google Workspace for Education ve Chromebook birlikte daha iyi çalışır

  • 1 Google Workspace for Education Fundamentals, uygun niteliklere sahip tüm kurumlar için ücretsizdir. Daha fazla bilgi

Güncellemeler, içgörüler, kaynaklar ve daha fazlası için buradan kaydolun.