İçeriğe atla

İlk ve ortaöğretim eğitimcilerinin daha büyük bir etki yaratmasına yardımcı oluyoruz

İlk ve ortaöğretim, öğrencilerin geleceği üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Google for Education'ın paylaşılabilir cihazları ve ortak çalışmaya uygun araçları, öğretmenlerin tüm öğrencilerini, başarı için ihtiyaç duydukları becerileri edinme konusunda yeni ve daha etkileşimli yöntemlerle hazırlamasına yardımcı oluyor.

Ortak çalışma, iletişim ve yaratıcılık için tasarlanmış araçlar

Google for Education öğretmenlere, öğrenim deneyimini kişiselleştirmeye daha fazla zaman ayırma özgürlüğü verirken, deneyimi yönetmek için ayrılan zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Öğrenciler ise, hem 21. yüzyılın problem çözme yöntemlerini öğrenme hem de gelecekteki kariyerlerinde işlerine yarayacak becerileri edinme fırsatına sahip olur. Ayrıca, her öğrenciye en iyi şekilde çalışma imkanı sunulmasına yardımcı olan erişilebilirlik özelliklerinden faydalanabilirler.

There are two children playing on a tablet. One of them is teaching the other how to use the device.

Google for Education erişilebilirlik araçları ve özelliklerinin her öğrencinin öğrenmesine nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin. Erişilebilirlik hakkında daha fazla bilgi.

A board on a wall, it reads a large title that says, Look what we can do in Google.

Google Yönetici Konsolu'yla Chromebook'ların yönetiminin ne kadar kolay olduğunu görün. Videoyu izleyin.

Her boyutta kuruluş için kolay BT yönetimi

Google for Education ürünlerinin dağıtımı, kullanımı ve yönetimi kolaydır. BT yöneticileri birkaç tıklamayla yeni cihazları kurabilir ve okul veya okul bölgesinin genelinde politikaları yönetebilir. Otomatik, bulut tabanlı yönetim ise süreçleri kolaylaştırır ve tüm kullanıcıların güncel kalmasını sağlar.

Bütçe dostu, yerleşik güvenliğe sahip

Okullar Google Workspace ve Classroom'dan ücretsiz olarak yararlanabilir. Paylaşılabilir Chromebook'lar ise, 7/24 destek ve öğrenciler ile verilerinin güvenliğini sağlamak için çoklu güvenlik katmanı ile birlikte, daha fazla sayıda öğrencinin teknolojinin sunduğu avantajlardan daha kolay ve hesaplı şekilde yararlanmasını sağlar.

Chromebook'un önünde duran bir öğretmen ve kız öğrenci, büyük ihtimalle Öğretmenlere ve Öğrencilere ait bilgilerin Google tarafından nasıl korunduğuyla ilgili bilgileri okuyor.

Google'ın öğretmen ve öğrenci gizliliğini nasıl koruduğunu ve verilerinizi nasıl güvende tuttuğunu öğrenin. Gizlilik ve güvenlik hakkında daha fazla bilgi.

"Google Workspace for Education'i Chromebook'larla birleştirmek, bize kişiselleştirilmiş öğrenim ortamımızı destekleyen, gerçekten sorunsuz, verimli, etkili ve yenilikçi bir öğrenim sistemi kazandırdı. Chromebook'lar ve Google Workspace for Education olmadan bunu başaramazdık."

David Gundlach, Deputy Superintendent, Oshkosh Area Okul Bölgesi

İlk ve ortaöğretim kurumlarının Google sayesinde nasıl bir etki yarattığı hakkında daha fazla bilgi edinin

Öğretim kaynaklarıyla derslerinize hız kazandırın

Çok çeşitli konularda ve farklı beceri düzeylerine göre sunulan araçları, kursları, dersleri ve çok daha fazlasını keşfedin.

Ekibinizin başlamasına yardımcı olun

Okulunuza Google araçlarını mı getiriyorsunuz? Bize güvenebilirsiniz. İster eğitimci ister idareci olun, Google for Education'dan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak programlar, eğitimler ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

Teacher Center

Öğretmenlerin Google teknolojisini sınıfta etkili şekilde kullanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bu online eğitim kaynakları koleksiyonuna göz atın.

Kurulum kılavuzları

Okulunuzda Google Workspace ve Chromebook'larla ilgili planlama, dağıtım ve destek hizmeti verme konusunda BT Ekibinizin ihtiyaç duyduğu kaynaklara ulaşın.

Ürün desteği

Sorularınıza yanıt alın. Kılavuzlara, eğiticilere, kullanıcı forumlarına ve Google for Education ürünleri için desteğe erişin.

Başlayın

Bir uzmanla konuşun

Okulunuzun veya okul bölgenizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçme konusunda kişiselleştirilmiş yardım almak için bir Google for Education uzmanıyla iletişime geçin.