Przejdź do treści

Pomaganie nauczycielom ze szkół podstawowych i średnich w skuteczniejszym realizowaniu ich misji

Doświadczenia uczniów szkół podstawowych i średnich mają ogromny wpływ na ich przyszłość. Dzięki współdzielonym urządzeniom i narzędziom do współpracy z oferty Google for Education nauczyciele mogą lepiej przygotować do niej wszystkich uczniów, pomagając im w nowy, atrakcyjny sposób rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Narzędzia do współpracy, komunikacji i rozwijania kreatywności

W Google for Education nauczyciele mogą poświęcać więcej czasu na personalizowanie nauczania i mniej skupiać się na zarządzaniu nauką. Uczniowie poznają nowoczesne metody rozwiązywania problemów i nabywają umiejętności, które przydadzą im się kiedyś podczas rozwijania kariery zawodowej. Jednocześnie dzięki ułatwieniom dostępu każdy z nich może maksymalnie wykorzystać swój potencjał.

Dwoje dzieci gra na tablecie. Jedno uczy drugie, jak używać urządzenia.

Przekonaj się, że narzędzia i funkcje ułatwień dostępu w Google for Education mogą pomóc w nauce każdemu uczniowi. Poczytaj o ułatwieniach dostępu

Litery na tablicy na ścianie układają się w napis „Zobacz, co potrafimy w Google” w języku angielskim.

Zobacz, jak łatwe jest zarządzanie Chromebookami przy pomocy konsoli administracyjnej Google. Obejrzyj film

Łatwa administracja IT dla organizacji każdej wielkości

Produkty i usługi Google for Education łatwo jest wdrożyć, wygodnie się z nich korzysta i bezproblemowo nimi zarządza. Konfigurowanie nowych urządzeń i zarządzanie zasadami w całej szkole czy okręgu wymaga od administratorów IT tylko kilku kliknięć. Zautomatyzowane zarządzanie działające w chmurze usprawnia procesy i umożliwia dbanie o aktualność zasobów u wszystkich użytkowników.

Przystępne cenowo, z wbudowanymi zabezpieczeniami

Usługi Google Workspace i Classroom są bezpłatne dla szkół, a dzięki możliwości współdzielenia Chromebooków więcej uczniów może łatwo i bez większych kosztów korzystać z dobrodziejstwa tej technologii. Całodobowe i dostępne przez 7 dni w tygodniu wsparcie oraz wiele poziomów zabezpieczeń zapewniają ochronę uczniów i ich danych.

Nauczycielka i dziewczyna przed Chromebookiem, prawdopodobnie czytające o tym, jak Google chroni dane nauczycieli i uczniów.

Dowiedz się, jak Google chroni prywatność nauczycieli i uczniów oraz dba o bezpieczeństwo danych. Poczytaj o prywatności i bezpieczeństwie

„Połączenie Google Workspace for Education z Chromebookami pozwoliło nam uzyskać działający płynnie, wydajnie i skutecznie system edukacyjny, w którym możemy korzystać ze spersonalizowanego środowiska nauczania. Bez Chromebooków i Google Workspace for Education nie zdołalibyśmy tego osiągnąć”.

David Gundlach, Zastępca kuratora oświaty, Okręg szkolny Oshkosh

Dowiedz się więcej o tym, jak szkoły podstawowe i średnie realizują swoją misję z Google

Uatrakcyjnij prowadzone lekcje, korzystając z zasobów dla nauczycieli

Odkryj narzędzia, zajęcia, kursy, wykłady i inne materiały z szerokiej gamy dziedzin i różnych poziomów zaawansowania.

Pomóż swojemu zespołowi wykonać pierwszy krok

Chcesz używać narzędzi Google w swojej szkole? Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem czy administratorem, znajdziesz u nas programy, szkolenia oraz wsparcie, aby w pełni wykorzystać potencjał Google for Education.

Centrum nauczycieli

Przeglądaj kolekcję zasobów szkoleniowych dostępnych online, które pomogą nauczycielom skutecznie używać technologii Google podczas zajęć.

Przewodniki po konfiguracji

Znajdź zasoby potrzebne zespołowi ds. IT do opracowania planów, a następnie wdrożenia Google Workspace oraz Chromebooków w szkole i zorganizowania odpowiedniego wsparcia.

Pomoc w używaniu usług

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania i skorzystaj z przewodników, samouczków, forów użytkowników oraz wsparcia dotyczącego produktów i usług Google for Education.

Rozpocznij

Rozmowa ze specjalistą

Skontaktuj się ze specjalistą ds. Google for Education, aby uzyskać spersonalizowaną pomoc przy wyborze produktów i usług dla Twojej szkoły lub okręgu.

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać najnowsze informacje, statystyki, materiały i inne zasoby.