İçeriğe atla

Eğitim ve öğrenimle alakalı her şeyin bir arada bulunduğu platform

Eğitimciler, Google Classroom'u kullanarak kişiselleştirilebilir, yönetilebilir ve ölçülebilir özellikler barındıran ilgi çekici öğrenim deneyimleri oluşturabilir. Google Workspace for Education kapsamında sunulan bu uygulama, eğitimcilerin öğrencileri geleceğe hazırlama konusunda daha etkili olmasına olanak tanır.

Öğrenmeyi zenginleştirin ve kişiselleştirin

Öğrencilerin bulundukları her yerde kullanabilecekleri araçlarla bireysel çalışmayı ve beceri gelişimini teşvik edin.

Yeni eğitim ve öğrenim yöntemlerine ilham veren ücretli özellikler

PDF'lerden bile etkileşimli ödevler hazırlayıp anlık geri bildirim verebilir, yapay zeka destekli istemlerin ve ipuçlarının yardımıyla bireysel yönlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Alıştırma setlerini inceleyin

YouTube videoları için etkileşimli sorular atayarak öğrencilerin derslerde ilerledikçe performanslarına yönelik analizleri görebileceği, anlık geri bildirimler almalarını sağlayın.

Beta sürümü için formu doldurun

Classrom'da bulunan popüler eğitim teknolojisi araçlarının eklentileriyle içerikleri kolayca bulun, ekleyin, kullanın ve notlandırın.

Google for Education App Hub'ı inceleyin
tüm sürümler

Öğrenmeyi özelleştirin ve öğrencilerin kendi kendine çalışmasını sağlayın

Günlük görevleri basitleştiren araçlarla eğitimin kapsamını artırın

Eğitim, üretkenlik ve ortak çalışma doğrultusunda amaca yönelik olarak tasarlanmış olan araçlarla eğitim süresini etkili kullanın.

Eğitimi ileri seviyelere taşıyan ücretli özellikler

Sınıfınız için bir bağlantı oluşturup kuruluşunuzdaki öğretmenlerle paylaşabilirsiniz. Böylece öğretmenler, yüksek kaliteli sınıf çalışmalarını kolayca inceleyebilir, seçebilir ve kendi sınıflarına aktarabilirler.

Beta sürümü için formu doldurun

Classroom analizleri; öğrencilerin ödev teslimleri, performansları ve ödevlerle etkileşimleri hakkında bilgi verir. Bu sayede eğitimciler, öğrenciye yardım edilmesi gereken alanlarda bilinçli kararlar verebilir.

tüm sürümler

Sorunsuz öğretim için tasarlanmış araçlar

Görünürlük, analiz ve kontrol sağlamak için tasarlanmış çözümlerle çalışın

Kolayca yönetilebilen öğrenme ortamları oluşturup eğitimcileri ve öğrencileri bağlantılı, güvenli araçlarla destekleyin.

Kuruluşunuzu destekleyen ve öğrenim deneyimlerinde daha iyi sonuçlar almanızı sağlayan ücretli özellikler

Classroom analizleri (Yakında kullanıma sunulacaktır.) sayesinde, sınıftaki performanstan bireysel ödev tamamlama oranlarına kadar her süreci takip edin. Dilerseniz Classroom günlüklerini BigQuery'e aktararak kullanımı, etkileşimi ve daha fazlasını analiz edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli sınıf şablonlarını kuruluşunuzdaki eğitimcilerle kolayca paylaşarak sınıf çalışmalarını önizlemelerini ve kendi sınıflarına aktarmalarını sağlayın.

Beta sürümü için formu doldurun

Belirlenen idareciler ve personel, sınıflara geçici olarak erişip öğretmenlere yardımcı olabilir, yedek öğretmenleri yönetebilir, veli görüşmeleriyle ilgili bilgilere ve daha fazlasına ulaşabilir.

tüm sürümler

Her ölçekten okul topluluğuna hizmet verebilen güvenli, güvenilir ve genişletilebilir bir platform

Classroom sizin açınızdan nasıl bir fark yaratabilir?

Eğitim Liderleri

Bir idareci, yeşil renkteki düz arka planın önünde gülümsüyor.

Classroom, kullanımı sadece birkaç dakikada öğrenilebilen bir deneyim sunar. Bu yönüyle, teknoloji alanındaki bilgi düzeyi fark etmeksizin tüm öğrenci ve eğitimcilere hitap eder. Eğitimcilere destek olun. Çok sayıda kaynak sunan yeni araçları ve teknikleri öğrenip benimsemeleri konusunda onları teşvik edin.

Eği̇ti̇mci̇ler

Bir eğitimci, sarı renkteki düz arka planın önünde gülümsüyor.

Öğretmenler sınıf oluşturmaya hemen başlayabilir, kolayca çalışma materyali oluşturabilir, bunları tüm sınıfa atayabilir ve bu materyallere etkili ve şeffaf bir şekilde not verebilir.

BT Yöneticileri

Bir BT yöneticisi, mavi renkteki düz arka planın önünde gülümsüyor.

Yöneticiler, veri erişimi ve analizi için gerekli olan tüm kontrol olanaklarından yararlanmanın yanı sıra çok sayıda yükseltme seçeneği arasından seçim yaparak gerektiğinde ek özelliklere de erişebilir.

Classroom hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Google Workspace for Education ile tüm araçlarınızı bir araya getirin

Öğretim, öğrenim, ortak çalışma ve üretkenlik olanaklarını güvenli bir platformda buluşturan Google Workspace for Education, kullanımı kolay araçlarla okulunuzdaki kullanıcılara destek olur.

Kullanıcı arayüzü

150milyon kullanıcı

Dünya çapında etkin

Okulunuzu dönüştürmeye hazır mısınız?

Güncellemeler, içgörüler, kaynaklar ve daha fazlası için buradan kaydolun.