İçeriğe atla

Eğitim için tasarlanan Chromebook'ları inceleyin

İçerik yüklenirken hata oluştu :(

Lütfen daha sonra tekrar deneyin

İçerik oluşturma, kodlama ve onlarca sekme arasında mekik dokuma gibi yüksek performans gerektiren görevlere uygun olarak tasarlanan bu Chromebook'lar; öğretmenler, yöneticiler ve yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler için
Cihaz seçim kılavuzunu indirin.

Gerek sınıfta gerekse uzaktan eğitim alanlar, bu Chromebook'lar sayesinde pek çok görevin üstesinden gelebilir. Hem sanal hem de okulda öğrenme için uygun şekilde tasarlanmış cihazlarla çalışın.
Cihaz seçim kılavuzunu indirin.

Sonuçları filtrele

Filtreleme ölçütü:

{[ !collectionContentCtrl.activeFilters['topic']['label'] ? "Tüm kaynaklar" : collectionContentCtrl.activeFilters['topic']['label'] ]} ({[ collectionContentCtrl.activeItems ]})

Seçimlerinizle eşleşen herhangi bir sonuç yok :(
Filtreleri temizle tüm sonuçları göstermek için

Chromebook'lar için satın alma yöntemi seçin

Ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayın.Satın alma işlemlerinde farklı seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Henüz karar vermediniz mi? Ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayın.

Bayilerden satın alın

Bayilerde, cihaz ve Chrome Education Yükseltme lisansı satın alma olanağının yanı sıra dağıtım ve eğitim gibi çeşitli hizmetler sunulur. Okulunuza uygun Chromebook'u bulup edinmek için bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Üreticilerimizden Chromebook modelleri hakkında bilgi alın

Modellerle ilgili ayrıntılı bilgi edinin

Satın alma işleminizle ilgili yardım alın

Her okulun kendine özgü ihtiyaçları vardır. Sınıflarınız için uygun Chromebook modellerini edinme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncellemeler, içgörüler, kaynaklar ve daha fazlası için buradan kaydolun.