Del Mar Union, öğrencilerin yazma becerilerini önemli ölçüde geliştirdi

Güçlükler

Yazmayı öğretmenin daha etkili bir yolunu geliştirmek üzere öğretmenlerle birlikte gerçekleştirdikleri çalışmanın ardından Del Mar idarecileri, öğrencilere eğitim için kendi dizüstü bilgisayarlarını vermeleri gerektiğini fark etti. Del Mar, eleştirel düşünmeyi, iletişimi, ortak çalışmayı ve yaratıcılığı teşvik etmek için teknolojiden yararlanmanın önemini vurgulayan Ortak Temel Eyalet Standartlarını uygulayan bir bölge. DMUSD idarecileri, derslerin öğretilme biçimini değiştirmek istiyordu.

"G Suite ile Chromebook'ların kullanılmasının etkisi olağanüstü oldu. Aslında, Chromebook'ların kullanılmaya başlanmasından bu yana eyaletteki yazılı sınavlarda en "yüksek beceri" düzeyine ulaştığına dair onay belgesi alan öğrencilerin sayısı ikiye katlandı."

Stephanie Sullins, Öğretmen, Del Mar Union Okul Bölgesi

Çözüm

Eğitim için G Suite'e kolay erişim, Del Mar'ı sınıflarında Chromebook kullanmaya teşvik etti. Del Mar bir dizi tableti ve bilgisayarı test ettikten sonra, Google Chromebook'ların, hedeflerine yönelik en pratik ve uygun maliyetli çözüm olduğuna karar verdi.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.