KIPP Bridge Charter School, GPFE yüklü tabletler kullanarak akademisyenleri destekliyor

Yeni bir müfredat programı yaklaşırken, Google Play for Education içeren Nexus tabletler, öğrencilerin resmin tamamını görmesine, birden fazla bakış açısına sahip olmasına ve dikkate alınan fikirler belirtmesine yardımcı olan önemli bir cihazdır. Sonuç olarak, öğrencilerin ödevleri şimdi çok daha dinamik.

Cathy Cowan, 8. Sınıf Öğretmeni, KIPP Bridge Charter School

Zorluklar

KIPP Bridget Charter School için Ortak Temel standartlarına geçiş yapmak kolay bir iş olmadı. Öğrencileri, üniversitede başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerilerle donatmaya güçlü bir şekilde odaklanan KIPP Bridge Charter School, eğitimi geliştirmek ve geçişin sorunsuz olmasını sağlamak üzere teknolojiye yeterli erişim sunmanın önemini keşfetti. KIPP, kritik düşünmeyi ve öğrencilerin bir argümanı birden fazla kaynağı temel alarak ifade edebilme yeteneğini vurgulayan CC Kriterlerine uymak için, öğrencilerinin bilgisayara ve İnternet'e erişmesini sağlaması gerekti.

Çözüm

Google for Education içeren tabletler, öğretmenlerin gerekli uygulamaları bulut yoluyla sınıflarına kolayca dağıtmasına yardımcı oldu. Öğrenciler, sınıfta İnternet kullanımına yepyeni bir pencereden bakabildi ve eğitim alıştırmaları portföyünün tamamına erişim sahibi oldu. Teknolojinin kullanıma sunulması olağanüstü bir heyecan yarattı ve sorunsuz gerçekleşen bir işlem olduğunu kanıtladı. Cihaz arayüzünün oldukça sezgisel olması sayesinde öğrenciler, çok az bir talimatla cihazı nasıl kullanacaklarını anladılar.