Hillsborough Township, Android tabletler ve Google Play for Education sayesinde bire bir eğitime geçti

Sınıflarımda, Google Play for Education'daki uygulamalar için pek çok kullanım keşfettim...Bu harika çünkü çocukların öğrenme deneyimine katılımı o kadar çok ki öğrendiklerinin bile farkında değiller. Bu da öğrenmek için çok daha fazla motivasyon sahibi oldukları anlamına geliyor.

Renee Meyers, üçüncü sınıf öğretmeni, Triangle İlkokulu

Zorluklar

Hillsborough Township Devlet Okulları, teknolojiyle küçük yaşlarda tanışmalarını sağlayarak öğrencilerinin avantaj elde etmelerini sağlıyor. HTPS ekibi teknolojiyi tek başına bir konu olarak ele almıyor; öğrencilerin akademik alanlarda bilgi edinmelerine yardımcı olacak bir araç olarak görüyor. HTPS, etkili, sağlam, kullanılması ve yönetilmesi kolay bir cihaz bulma konusunda zorluk çekti. Uzun kurulum ve yükleme süreleri, sınıflarında kullanılan başka cihazların verimliliğini ortadan kaldırdı.

Çözüm

Google for Education, Hillsborough Township Okullarına, sınıflarında kullanacakları teknoloji için basit ve uygun maliyetli bir seçenek sunuyor. Hızla kullanıma sunulması ve etkili ödeme yöntemleri sayesinde öğretmenler, sınıflarında yardımcı olacak uygulamaları dağıtmayı yönetmenin çok daha kolay olduğunu keşfetti.